11 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS5 F1 22

  • Luani ne pisten e garave ne Autodromin Nderkombetar ne Miami me makinat super te shpejta
  • Loja ne PlayStation 5 vjen me perditesime te reja te aksionit dhe lojerave
  • Zbuloni makina, veshje apo aksesore te rinj ne lojen me supermakinat
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68662

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1580 L
3 419 Lekë
4 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
5 699 Lekë
5 999 Lekë
I disponueshëm
- 1900 L
8 099 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 3500 L
6 299 Lekë
9 799 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 4600 L
5 399 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 4880 L
3 599 Lekë
8 479 Lekë
I disponueshëm
- 1820 L
4 679 Lekë
6 499 Lekë
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS5 F1 22

Hyni ne aventuren e garave me makinat e shpejtesise, loja zyrteare e EA Sports- FIA Formula One World Championship ne 2022

Merrni makinen tuaj ne nje sezon te ri, me makina te ridizenjuara dhe rregulla te reja qe do ndryshojne cdo gare

Testoni aftesiste tuaja ne Autodromin Nderkombetar te Miami dhe hyni ne boten glamuroze dhe argetuese te F1

Luani ne nje ambient te ri ne makinat F1 22

Merrni kontroll mbi eksperiencen tuaj te plote dhe zgjidhni opsionin e preferuar midis Formation Laps dhe Safety Car Periods, ne gara Sprint Races apo ne Pit Stop-e interaktive

Sistemi i ri Al do ju mbaje ne te njejtin ritem me konkurrencen

Clironi dhe zbuloni supermakina te reja, veshje dhe cdo aksesor te botes interesante te Formula 1 

F1 22 -peli, PS5 – Verkkokauppa.com

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)