5 199 Lekë


Përshkrimi

Loje PS5 NBA 2K22 Standart Edition

  • Luani tani ne mjedise reale NBA dhe WNBA
  • Luajtja online eshte opsionale
  • Luhet me 1-4 lojtar
  • Kerkohet PS Plus per lojen ne internet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 64543

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Loje PS5 NBA 2K22 Standart Edition

NBA 2K22 e vendos te gjithe universin e basketbollit ne duart tuaja. Luani tani ne mjedise reale NBA dhe WNBA kunder ekipeve dhe lojtareve

Ndertoni ekipin tuaj te endrrave ne MyTEAM me yjet e sotem dhe legjendat e lojes

Nisni rrugetimin tuaj ne MyCAREER dhe shikoni rrijten tuaj ne NBA

Sulmi i ri taktik ploteson nje mbrojtje te riparuar per nje NBA 2K22 me konkurrues. Shtoni driblimin e bazuar ne aftesi dhe gjuajtje

Ndertoni formacionin tuaj te endrrave te yjeve dhe legjendave te NBA-se ne cdo epoke 

Qofte ne MyTEAM ose MyCAREER, konkurroni kunder me te mireve dhe zbuloni se çfare shperblimesh mahnitese ka cdo sezon i ri

Kjo loje perfshin:

-NBA 2K22 për PS5

-100K VC

-10K pike MyTEAM

-10 rregulla per MyTEAM

-Karta ne MyTEAM per Sapphire Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki dhe Kevin Durant 

-Karte Diamond Jordan Atlete per MyTEAM

-10 Boosts per cdo lloj aftesi ne MyCAREER 

-Cante Shpine ne MyPLAYER

-Skateboard me dizajn te personalizur ne MyPLAYER

Produktet që keni parë

Reviews (0)