2 399 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 791 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese per kufje Redragon Scepter Pro RGB HA300

  • Mbajtesja e kufjeve Redragon HA300 SCEPTER Pro RGB me porta 4 USB 2.0
  • Me 10 modele ndricimi RGB
  • Perberje metalike me skelet alumin
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64593

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 700 L
3 590 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 16000 L
28 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
2 490 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 3591 L
9 399 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 291 L
13 699 Lekë
13 990 Lekë
3 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 191 L
1 999 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1200 L
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok

Përshkrimi

Headphone Stand Redragon Scepter Pro RGB HA300

Lehtesoni hapesiren ne tavolinen tuaj gaming me mbajtesen Scepter Pro

Krijuar ne dizajn te zeze, ne stil minimalist, po ne material te forte per rregull

Pajisur me 4 porta USB 2.0, mjafton thjesht te lidhni me energji elektrike pa asnje akses tjeter dhe mund ta lidhni dhe me pajisje te tjera, pa krijuar rremujen e fishave te shumta

Me ndricim te pasem RGB me 10 modele ndricimi per atmosferen e duhur per cdo loje gaming

Krijoni rregullsi dhe ndricimin e duhur ne tavolinen tuaj gaming

Perberja metalike me shufra mbeshtetese alumini ne lartesine 8.5 do te mbaje te sigurta dhe mbeshtese kufjet tuaja

Portat USB mund te mbyllen fale kapakut rrotullues per te mos lejuar pluhurin apo ndonje demtim te jashtem

Me 4 goma ne pjesen e poshtme per te siguruar mbeshtetje te plote ne cdo siperfaqe qe vendoset

Ne paketim perfshihet mbeshtetesja per kufjet, fisha e energjise elektrike Type C dhe manuali i perdorimit

Permasat e produktit: 44 x 15 x 4 cm

Reviews (0)