5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Yakuza Kiwami 2 Launch Edition
  • Platforma: PlayStation 4
  • Zhanri: Aksion / Aventurë
  • Mosha: 18 vjeç
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 52397

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Një vit pas incidentit prej 10 miliardë jen, Kazuma Kiryu fillon të ndërtojë një jetë të qetë me Haruka Sawamura. Duke e shqyer atë, një atentat kërcënon të shpërthejë në një luftë të gjithanshme midis Tojo Clan dhe Aleancës Omi.

Kiryu, Dragoi i Dojima, duhet të udhëtojë në Sotenbori, Osaka në një përpjekje për të ndërmjetësuar paqen midis klaneve rivale, por Ryuji Goda, i njohur si Dragoi i Kansai, nuk do të ndalet në asgjë për të marrë luftën e tij.

Në këtë botë, mund të ketë vetëm një dragua.

Reviews (0)