4 990 Lekë
7 900 Lekë
Kurseni 2 910 Lekë


Përshkrimi

Set 4 ne 1 White Shark GC-4104 COMANCHE-3

  • Seti perfshin tapet, mouse, mousepad dhe kufje gaming
  • Tastiere me 104/105 taste
  • Mouse me 6 butona me efekt LED
  • Mousepad me trashesi 3 mm
  • Kufje gaming me motor 40 mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 69845

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 2291 L
4 699 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (19)
2 ne stok
- 2000 L
36 990 Lekë
38 990 Lekë
I disponueshëm
- 691 L
2 199 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
- 691 L
2 599 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
8 999 Lekë
9 399 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (18)
4 ne stok
- 491 L
15 999 Lekë
16 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 300 L
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 500 L
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 700 L
6 290 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 700 L
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set 4 ne 1 White Shark GC-4104 COMANCHE-3

Perfitoni setin e plote gaming te markes White Shark ne modelin GC-4101

Seti perfshin tastiere, mouse, tapet mouse dhe kufje gaming

Ndihuni pjese e lojes dhe krijoni atmosferen e plote pa asnje shqetesim me marken White Shark

Karakteristikat e tastieres

Me 104/105 taste

Efekt LED me ngjyra te ylberit ne ndricim absolut

Ne material plastik, ne ngjyre te zeze

Karakteristikat e mouse-it

Mouse vjen me 6 butona per kontroll maksimal

Me sensor optik qe ndjen ne baze te drites te gjitha levizjet

Mund te zgjidhni vete rezolucionin e mouse ne nivelet: 1200/1600/2400/3200 DPI

Ne material plastik, me ndricim me 4 ngjyra

Ne ngjyre te zeze

Karakteristikat e mousepad

Me trashesi 3 mm, per te mbajtur mouse ne nje siperfaqe te parreshqitshme

Shijoni eksperiencen e plote duke mos humbur asnje levizje nga rreshqitjet

Ne ngjyre te zeze, te kuqe dhe te bardhe

Ne permasa 320 x 240 mm

Karakteristikat e kufjeve gaming

Me motor 40 mm

Ne rezistence 32 Ohm

Pajisur me mikrofon 6 x 5 mm per te komunikuar me miqte apo lojtaret e tjere

Me gjatesi kabulli 1.5 m

Reviews (0)