790 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle me tre ngjyra te ndryshme

Material poliester cilesore, rripa me gjatesi te rregullueshme  

E thjeshte me nje hapje dhe mbyllje kryesore dhe nje xhep ne pjesen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 26926

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Cante shkolle me tre ngjyra te ndryshme

Material poliester cilesore, rripa me gjatesi te rregullueshme  

E thjeshte me nje hapje dhe mbyllje kryesore dhe nje xhep ne pjesen e perparme

Sfungjer ne pjesen e pasme dhe rripat qe nuk demtojne shpinen e femijes

Produktet që keni parë

Reviews (0)