2 490 Lekë


Përshkrimi

Cante me rrota per femije

Me dizenjo Crazy Speed , material pelhure sintetike dhe pjese plastike

Per te mos renduar shpinen e femijes tuaj.

Me zinxhire dhe xhepa te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 26851

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante me rrota per femije

Me dizenjo Crazy Speed , material pelhure sintetike dhe pjese plastike

Per te mos renduar shpinen e femijes tuaj.

Me zinxhire dhe xhepa te mjaftueshem per sendet tuaja 

Permasat 35x30x15 cm ndersa lartesia e dorezes 22cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)