1 490 Lekë


Përshkrimi

Cante kopshti me princeshen Elena

Ngjyre bojqielli me dizenjo foton e saj 3D

Hapja dhe mbyllja me zinxhire. Permasat 31x25x10cm

Per te gjithe vajzat e vogla qe kete vit...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26612

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante kopshti me princeshen Elena

Ngjyre bojqielli me dizenjo foton e saj 3D

Hapja dhe mbyllja me zinxhire. Permasat 31x25x10cm

Per te gjithe vajzat e vogla qe kete vit shkojne ne kopesht

Produktet që keni parë

Reviews (0)