4 490 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle Bastardidentro-18

Material shume cilesore poliestre

Hapja kryesore me zinxhire dhe nje xhep kryesore ne pjesen e perparme

Me rripa te ndryshueshem sipas...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26541

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante shkolle Bastardidentro-18

Material shume cilesore poliestre

Hapja kryesore me zinxhire dhe nje xhep kryesore ne pjesen e perparme

Me rripa te ndryshueshem sipas deshires tuaj. Dizenjo Bastardidentro-18 me mimika te ndryshme

Permasat 30,5 x 42 x 17 cm ndersa kapaciteti mbajtes 24litra

Produktet që keni parë

Reviews (0)