5 890 Lekë


Përshkrimi

Çante me printim Turtle Half Shell dhe kuleta me mjete e tre ndarje

Çanta ka edhe 2 kukulla plastike Ninja si aksesor shtese per argetimin e femijes

Çanta material poliester 100%, me ngjyre bojqielli dhe jeshile 

Me nje hapje te madhe me zinxhire xhepa anesore dhe ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20932

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Çante me printim Turtle Half Shell dhe kuleta me mjete e tre ndarje

Çanta ka edhe 2 kukulla plastike Ninja si aksesor shtese per argetimin e femijes

Çanta material poliester 100%, me ngjyre bojqielli dhe jeshile 

Me nje hapje te madhe me zinxhire xhepa anesore dhe ne mes

E vogel e bute dhe praktike per shpinen e femijes

Specifikat

MaterialiPoliester

Vleresimet

No customer reviews for the moment.