2 990 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle me Mickey Mouse

Me nje hapje kryesore material poliester shume cilesore

Xhep ne pjesen e perparme dhe zinxhire per zgjerimin e cantes

Rripa me gjatesi te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 26606

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante shkolle me Mickey Mouse

Me nje hapje kryesore material poliester shume cilesore

Xhep ne pjesen e perparme dhe zinxhire per zgjerimin e cantes

Rripa me gjatesi te rregullueshme dhe pjesa e shpines sfungjer i bute per rehatine e femijes

Produktet që keni parë

Reviews (0)