2 890 Lekë


Përshkrimi

Çante shkolle me Pepa Pig George

Nje personazh ahume i dashur per femijet

Canta ka dizenjo derrkucin gjate kohes qe punon dhe zbavitet

Me rripa me gjatesi te rregullueshme, te bute  per shpinen e femijeve

E pershtatshme per femijet e klasave fillore

Xhep...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26617

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Çante shkolle me Pepa Pig George

Nje personazh ahume i dashur per femijet

Canta ka dizenjo derrkucin gjate kohes qe punon dhe zbavitet

Me rripa me gjatesi te rregullueshme, te bute  per shpinen e femijeve

E pershtatshme per femijet e klasave fillore

Xhep me zinxhire ne pjesen e perparme, doreza mbyllese dhe zinxhire zgjerues

Permasat e cantes 27 x 38 x (11 + 8) cm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.