2 890 Lekë


Përshkrimi

Cante per shkolle me Pepa Pig

Me ilustrime shume te arrita te personazhit mjaft ite dashur per femijen tuaj 

Hapja dhe mbyllja me zinxhire. Canta ka disa xhepa te medhenj te jashtem per sendet kryesore tershkolles

Ngjyre roze material poliester, pjesa e shpines e bute...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26608

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante per shkolle me Pepa Pig

Me ilustrime shume te arrita te personazhit mjaft ite dashur per femijen tuaj 

Hapja dhe mbyllja me zinxhire. Canta ka disa xhepa te medhenj te jashtem per sendet kryesore tershkolles

Ngjyre roze material poliester, pjesa e shpines e bute per te mos demtuar kurrizin e femijes

Permasat 40x30x25 cm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.