3 490 Lekë


Përshkrimi

Cante Shkolle per Djem me Spiderman 3D

Perbehet nga nje material rezistent ndaj ujit.

Canta ka kater xhepa ne pjesen e jashtme dy anesore ku munde te mbahen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 14769

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante Shkolle per Djem me Spiderman 3D

Perbehet nga nje material rezistent ndaj ujit.

Canta ka kater xhepa ne pjesen e jashtme dy anesore ku munde te mbahen shishet e ujit dhe dy te tjet ne pjesen perpara .

Nje detaj tjeter qe e ben kete cante te pelqyer eshte stampa 3D e Spidermen dhe fakti qe canta eshte me rrota dhe pervec se munde te mbahet si cante shpine, ne ditet e ngarkuar te femijes ajo munde te mbahet dhe si valixhe.

Rripat e cante marrin gjatesin qe ju deshironi.

Materiali i tyre eshte i bute ne menyre qe mos krijoj shqetesime.

Canta brenda ka tre xhepa qe jan funksjonale per sistemimin e librave dhe fletoreve.

Produktet që keni parë

Reviews (0)