5 490 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle per djemte me personazhin e tyre te preferuar nga Star Wars

Cante ka dy xhepa te medhenj, dhe nje xhep te vogel perpara mbyllja dhe hapja e tyre eshte me zinxhir

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26670

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante shkolle per djemte me personazhin e tyre te preferuar nga Star Wars

Cante ka dy xhepa te medhenj, dhe nje xhep te vogel perpara mbyllja dhe hapja e tyre eshte me zinxhir

Gjithashtu ka edhe dy xhepa te vegjel anesor per mbajtjen e shisheve etj

Me nje dizajn ergonomik te rehatshem ne pjesen mbeshtetese te shpines si dhe tek rripat

Rripat e cantes jan te zgjatshem sipas deshires

Se bashku me canten do te keni edhe oren Walkie Talkie e cila sheben si nje busull por edhe per te shperndare mesazhet sekrete

Funksionon me bateri te tipit AG10 (te perfshira)

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al