5 690 Lekë


Përshkrimi

Çante per shkolle me SpiderMan bashke me Spidermanin

Per te gjithe femijet qe adhurojne njeriun merimange

Me dizenjon e tij dhe ngjyrat e ndezuara.

Material poliester shume cilesore me pelhure dhe rrjete

Rripa te rehatshem per shpinen dhe te zgjaten e shkurtohen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26614

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Çante per shkolle me SpiderMan bashke me Spidermanin

Per te gjithe femijet qe adhurojne njeriun merimange

Me dizenjon e tij dhe ngjyrat e ndezuara.

Material poliester shume cilesore me pelhure dhe rrjete

Rripa te rehatshem per shpinen dhe te zgjaten e shkurtohen sipas deshires

Xhep kryesore ne pjesen e perparme dhe anesore

Permasat e cantes se mbyllur jane 28x40x13 cm ndersa hapur:28x40x22 cm

Mbann deri ne 19 liter peshe e mbyllur dhe 28 e hapur

Se bashku me canten vjen edhe njeriu merimange ne nje kuti per kohen e lire te femijes tuaj pas shkolle

Specifikat

Kapaciteti (ne Litra)19 L

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.