2 690 Lekë


Përshkrimi

Nje kulete per shkolle me breshkat Turtles

Kuleta eshte me 3 ndarje, ngjyre e verdhe me blu

Permban: 18 lapsa me ngjyre

18 bojra uji me ngjyra te ndryshme

1 stilolaps me ngjyre bojqielli

1 stilolaps me ngjyre te kuqe

1 laps grafit, 1 gome 1...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20928

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje kulete per shkolle me breshkat Turtles

Kuleta eshte me 3 ndarje, ngjyre e verdhe me blu

Permban: 18 lapsa me ngjyre

18 bojra uji me ngjyra te ndryshme

1 stilolaps me ngjyre bojqielli

1 stilolaps me ngjyre te kuqe

1 laps grafit, 1 gome 1 vizore, 1 prerese dhe nje pale gershere 

Gjithcka qe i duhet femijes tuaj ne shkolle ne nje set te vetem

Specifikat

MaterialiCope

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.