290 Lekë


Përshkrimi

Tas me tre ndarje me kapak

Per dreken tuaj ne pune apo ne shkolle

Mund te merni gjellen, frutin apo sallaten e preferuar ne nje tas te vetem

Material plastik i tejdukshem...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26848

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tas me tre ndarje me kapak

Per dreken tuaj ne pune apo ne shkolle

Mund te merni gjellen, frutin apo sallaten e preferuar ne nje tas te vetem

Material plastik i tejdukshem me kapak me ngjyre blu

Permasat:23x17x5 cm me kapacitet 1.15liter

Mund te futet ne mikrovale dhe ne lavastovilje

Specifikat

Kapaciteti (ne Litra) 1.15liter

Produktet që keni parë

Reviews (0)