830 Lekë


Përshkrimi

Geta Zhartiere Baci Lingerie 1001 Misterioze, elegante dhe joshese.  Tre cilesi qe pershkruajne keto geta te zeza trasparente. Te hapura per te krijuar efektin zhartiere dhe komode ne lekure. Mase One Size.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 7598

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Geta Zhartiere Baci Lingerie 1001

Misterioze, elegante dhe joshese. 

Tre cilesi qe pershkruajne keto geta te zeza trasparente.

Te hapura per te krijuar efektin zhartiere dhe komode ne lekure.

Mase One Size.

Vleresimet

No customer reviews for the moment.