1 690 Lekë


Përshkrimi

Gote Vere Juliette

6 cope te perfshira ne paketim

Te rafinuara dhe te punuara me kujdes ne menyre te detajuar

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 30471

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Gote Vere Juliette

6 cope te perfshira ne paketim

Te rafinuara dhe te punuara me kujdes ne menyre te detajuar

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al