4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Boks Bluetooth JBL GO 2
  • Mund te degjoni muzike deri ne 5 ore me cilesi zeri maximale 
  • Eshte i papershkueshem ndaj ujit fale IPX7
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40382

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Boks Bluetooth JBL GO 2

Lidhje bluetooth e cila ju lejon te lidhni pajisjet tuaja elektronike 

Mund te degjoni muziken tuaj e preferuar kudo qe ju ndodheni 

Mund te degjoni muzike deri ne 5 ore me cilesi zeri maximale 

Te integruar ka nje altoparlant i cili eleminon zhurmat dhe jep nje qartesi zeri 

Krijuar me dizajn te vecante ne disa ngjyra te ndryshme 

Eshte i papershkueshem ndaj ujit fale IPX7 ku ju lejon te degjoni muzike edhe ne plazh ose pishina 

Bateri te integruar e rikarikueshme 

Version bluetooth 4.1

Fuqia 3 W 

Bateria eshte 730 mAh 

Permasat jane 7.12 x 8.6 x 3.16 cm 

Specifikat

Marka JBL
Garancia 6 muaj

Produktet që keni parë