890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Karte Memorie Kingston 32Gb SDCS/32GB

Klasi 10 per video Full HD  80MB/s.  U1 

Ideale per te shtuar kapacitetin e smartphonit apo tabletit tuaj.

Karte e memories vjen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43298

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 200 L
590 Lekë
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (18)
3 ne stok
- 30 L
99 Lekë
129 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
- 30 L
99 Lekë
129 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
790 Lekë
3 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
13 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 1000 L
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 000 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 40 L
150 Lekë
190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

Përshkrimi

Karte Memorie Kingston 32Gb SDCS/32GB

Klasi 10 per video Full HD  80MB/s.  U1 

Ideale per te shtuar kapacitetin e smartphonit apo tabletit tuaj.

Karte e memories vjen bashke me adaptorin SD per perdorime me te gjere  ne kamera dhe aparate fotografike.

Me shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 80 MB/s.

Memorie 32 Gb SDCS/32GB

Garancia 2 vjet.

Specifikat

Garancia 2 vjet
Kapaciteti 32 GB

Produktet që keni parë

Reviews (0)