2 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude, Black

  • Dizajn me stil dhe i thjeshte
  • Material i forte, i qendrueshem dhe rezistent ndaj ujit
  • Perdoret per laptope deri ne 15.6 inch
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 59984

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1640 L
2 650 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1700 L
3 190 Lekë
4 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 1800 L
3 490 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1800 L
3 490 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 2100 L
3 690 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
- 300 L
5 190 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
3 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
6 490 Lekë
7 490 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude, Black

* Me stil, e forte dhe teper e thjeshte, canta e laptopit HP ofron ate qe ju duhet per laptopin dhe mjetet e tjera

* Perbere nga materiali Poliester, canta ofron lehtesi ne peshe

* Material kundra ujit, per te ofruar siguri

* Perdoret per laptope 13.3 inch, 14.2 inch deri ne 15.6 inch

* Xhepa per te vendosur celularin, kufje, mouse, adaptor dhe stilolapsa, secili ne vendin e tij

* Pesha: 380 gram

Permasat: 

Gjeresia: 31 cm

Thellesia: 10.5 cm

LArtesia: 45.5 cm

Reviews (0)