2 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

  • Cante shpine HP
  • Ideale per te marre me vete mjetet tuaja IT
  • Ndarje me xhepa dhe mbyllje me zinxhire
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31349

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1200 L
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 500 L
5 490 Lekë
5 990 Lekë
3 ne stok
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
4 ne stok
- 200 L
2 290 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 900 L
890 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
6 490 Lekë
7 490 Lekë
3 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
3 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
3 ne stok
- 500 L
3 990 Lekë
4 490 Lekë
3 ne stok
- 500 L
4 990 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 300 L
5 190 Lekë
5 490 Lekë
3 ne stok
- 500 L
6 490 Lekë
6 990 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Cante laptopi me stilim bashkohore per udhetimet tuaja te perditshme

Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch)

Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore

Xhep i jashtem vertikal per aksesore te ndryshem

Material i qëndrueshëm me cilësi të lartë

Produktet që keni parë

Reviews (0)