2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Cante shpine HP
  • Ideale per te marre me vete mjetet tuaja IT
  • Ndarje me xhepa dhe mbyllje me zinxhire
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31349

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
SHITUR
2 690 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante laptopi me stilim bashkohore per udhetimet tuaja te perditshme

Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch)

Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore

Xhep i jashtem vertikal per aksesore te ndryshem

Material i qëndrueshëm me cilësi të lartë

Produktet që keni parë