2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6"

  • Me dizajn te vecante
  • Material i forte dhe cilesor
  • E pershtatshme per laptop deri ne 15.6 inch
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 59985

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
1 690 Lekë
2 090 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
5 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok

Përshkrimi

Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6"

* Cante laptopi HP me dizajn te vecante

* Dizenjuar per te mundesuar nje organizim sa me te mire te laptopit dhe aksesoreve

* Dizenjuar me standardet e markes HP, duke siguruar nje material cilesor qe i reziston kohes

* Mbyllet me zinxhir te forte duke ofruar siguri per mjetet tuaja

* Rripi mund te hiqet apo te rregullohet sipas gjatesise qe deshironi

* Material rezistent ndaj ujit, qe siguron thatesi ne pjesen e brendshme

* Pesha: 440 gram

* Permasat: 41 x 31 x 8.5 cm

Reviews (0)