6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Cante Laptopi Lenovo Gaming 15.6 Legion Recon

  • Dizenjuar per laptope deri ne 15.6 inch
  • Pjesa e perparme eshte e papaershkueshme nga uji
  • Material Poliester
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 59981

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1640 L
2 650 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1700 L
3 190 Lekë
4 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 1800 L
3 490 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1800 L
3 490 Lekë
5 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 2100 L
3 690 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
- 300 L
5 190 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
3 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok

Përshkrimi

Cante Laptopi Lenovo Gaming 15.6 Legion Recon

* Cante laptopi Lenovo Gaming per ata qe e duan boten virtuale gjithmone me vete

* Perdoret per laptope deri ne 15.6 inch

* Forma moderne dhe elegante eshte ajo cka nevojitet per te vendosur te gjitha mjetet e punes dhe te studimit

* Pjesa e perparme e laptopit vjen me material kundra ujit, per sigurine e duhur per produktet tuaja

* Nje xhep per te vendosur shishen e ujit dhe nje xhep te dedikuar per kufje dhe mouse

* Pjesa e prapme e cantes mundeson ajrosjen e shpines

* Rripat vijne komfort me shpinen tuaj, duke mos e ndjere peshen gjate levizjes

* Per siguri shtese, canta ka nje baze te forte qe nuk demtohet lehte

* Ne ngjyre te zeze

* Pesha: 910 gram

Permasat:

Gjatesia: 29.5 cm

Thellesia: 16 cm

Lartesia: 49.5 cm

Reviews (0)