2 290 Lekë


Përshkrimi

Cante Laptopi Trust Atlanta for 17.3"

Komforte ne mbajtje dhe dizajn elegant

Nderthurje e materialit te copes me lekuren ne disa pjese te saj 

Pershtatet per laptop me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39784

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1200 L
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
3 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante Laptopi Trust Atlanta for 17.3"

Komforte ne mbajtje dhe dizajn elegant

Nderthurje e materialit te copes me lekuren ne disa pjese te saj 

Pershtatet per laptop me madhesi 17.3" 

Vjen me xhep nga jashte dhe me disa ndarje nga brenda per organizimin e dokumentave dhe aksesoreve

Permasat jane 420 x 325 x 45 mm 

Specifikat

Marka Trust

Produktet që keni parë

Reviews (0)