4 990 Lekë


Përshkrimi

Cante laptopi White Shark  GBP-004 FORTRESS / 15.6"

Dizenjuar per gaming 

Kundra Ujit

Me port Usb per te karikuar celularin

Mund te vendosni te gjitha paisjet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50465

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
3 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1200 L
New
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante laptopi White Shark  GBP-004 FORTRESS / 15.6"

Dizenjuar per gaming 

Kundra Ujit

Me port Usb per te karikuar celularin

Mund te vendosni te gjitha paisjet tuaj gaming

Komforte ne mbajtje dhe dizajn elegant

Pershtatet per laptop me madhesi 15.6 ose edhe me te vogel" 

Vjen me xhep nga jashte dhe me disa ndarje nga brenda per organizimin e dokumentave dhe aksesoreve

Produktet që keni parë

Reviews (0)