2 990 Lekë


Përshkrimi

Cante Shpine Platinet 15,6"

Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch)

Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore

Xhep i jashtem vertikal...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38905

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante Shpine Platinet 15,6"

Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch)

Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore

Xhep i jashtem vertikal per aksesore te ndryshem

Material i qëndrueshëm me cilësi të lartë

Madhesia e jashtme: 44 x 27.5 x 15.5 cm

Madhesia e seksionit laptop: 43 x 26 x 14 cm.

Materiali: Poliester

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al