2 990 Lekë


Përshkrimi

Cante Shpine Platinet 15,6"

Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch)

Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore

Xhep i jashtem vertikal...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38905

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 600 L
990 Lekë
1 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante Shpine Platinet 15,6"

Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch)

Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore

Xhep i jashtem vertikal per aksesore te ndryshem

Material i qëndrueshëm me cilësi të lartë

Madhesia e jashtme: 44 x 27.5 x 15.5 cm

Madhesia e seksionit laptop: 43 x 26 x 14 cm.

Materiali: Poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)