1 790 Lekë


Përshkrimi

Multi-lexues/shkrues kartash 80 ne 1 Manhattan Shkrues dhe lexues kartash Lexon 80 karta : CompactFlash Type I / II, CF 4.0, CF Alpha, CF Elite Pro, CF PRO I / II, CF Turbo, CF Ultima I / II, CF UltraX,CF-PSP II, Extreme I / III / IV CF, Platinum II CF, ProMax CF / CF II, Ultra II CF, IBM / Hitachi / Seagate Microdrive, MagicStor,MagicGate, MagicGate PRO, MagicGate Duo, High Speed Memory...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 1789

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Multi-lexues/shkrues kartash 80 ne 1 Manhattan

Shkrues dhe lexues kartash

Lexon 80 karta : CompactFlash Type I / II, CF 4.0, CF Alpha, CF Elite

Pro, CF PRO I / II, CF Turbo, CF Ultima I / II, CF UltraX,CF-PSP II, Extreme I / III / IV CF, Platinum II CF, ProMax CF / CF II,

Ultra II CF, IBM / Hitachi / Seagate Microdrive, MagicStor,MagicGate, MagicGate PRO, MagicGate Duo, High Speed Memory Stick

PRO Duo, High Speed MagicGate PRO Duo, High Speed

MagicGate PRO, Memory Stick, Memory Stick Duo, Memory Stick Extreme

III PRO, Memory Stick Extreme III PRO Duo,

Memory Stick Extreme PRO, Memory Stick Micro Media (M2), Memory

Stick PRO Duo, Memory Stick PRO Duo PSP, Memory

Stick Ultra II PRO, Memory Stick Ultra II PRO Duo, Gaming Edition

Memory Stick PRO Duo, SecureDigital (SD), Elite Pro SD,Extreme III SD, Gaming Edition SD, microSD / TransFlash, microSDHC,

miniSD, miniSD Ultra II, miniSDHC, miniSD-Pro,Platinum II SD, SD Pro, SDHC, SDXC, SD-Max, SD-Pleomax, SD-Pro C,

Super SD, Turbo SD, Ultima I SD, Ultima II SD,Ultimate SD, Ultra High Speed SD, Ultra II SD, Ultra II SD Plus, Ultra

SD, Ultra-X SD, MMC / MMC 4.0, DV-RS MMC, High

Speed MMC / RS-MMC, MCCmobile, MMC Pro, MMCplus, MMCplus Turbo,RS-MMC and XD 1.21/Type M/Type H

USB 2.0

10.5 x 1.8 x 6 cm

Produkt origjinal.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Te tjere kane blere dhe keto:

25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
15 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
38 690 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (20)
2 ne stok
5 990 Lekë
7 790 Lekë
Kurseni 1800 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
6 490 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
8 490 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
11 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (3)
3 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.