11 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Headset PS4 Wireless Stereo Sony Rose Gold 7.1+
  • Ngjyra:Roze Gold
  • Marka:Sony

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 55294

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 591 L
4 999 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
10 490 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 700 L
3 590 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 549 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje Sony Gold Wireless 7.1 Surround Playstation PS4  Red Gold EU Edition (Në përputhje me Consoles PS4 të SHBA)

Shtoni një sofistikim të hijshëm në konfigurimin tuaj me kufjet e rralla të edicionit Rose Gold EU dhe zbuloni sa të shkëlqyera mund të tingëllojnë lojërat tuaja.

Duke ofruar të njëjtat karakteristika të kufjeve Gold Wireless, lojtarët kanë dashuruar.

Dizajni i veçantë mburret me një fund metalik Rose Gold në shiritin e kokës, me forms PS të stampuara në pjesën e brendshme.

Me cilësi të jashtëzakonshme audio, microphone të fshehur që anulojnë zhurmën dhe një dizajn tepër të rehatshëm.

Zhytuni në zërin mahnitës virtual 7.1 dhe mënyrat audio të krijuara nga zhvilluesit.

Qëndroni në lojë për më gjatë me një dizajn të optimizuar PS VR, duke shfaqur jastëkë të rafinuar mbi veshë dhe një bateri të rikarikueshme të integruar.

Dëgjoni tingujt të paparë dhe shpërthime epike me zë gjithëpërfshirës rrethues, ndërsa drejtuesit and speakerantëve 40 mm japin gjithçka, nga ulëritjet and bubullimës deri në lartësitë e larta.

Zbuloni sesi lojërat synojnë të tingëllojnë me të vërtetë me mënyra të veçanta audio të krijuara nga vetë zhvilluesit.

Dy mikrofona të fshehur me shumë pozicione, anuluese të zhurmës ofrojnë bisedë kristal të qartë, ndërsa kontrollet and integruara të volumit dhe të zhurmës së mikrofonit lejojnë të rregatë ju rregatë.

Lidhje wireless pa tela me të gjitha konsolët PS4 dhe PS4 Pro si dhe PC dhe Mac.

Qëndroni të zhytur në modelin e qëndrueshëm të formimit të kufjeve, i optimizuar për tu përshtatur mbi kufjet tuaja PS VR.

Reviews (0)