1 999 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 291 Lekë


Përshkrimi

Kufje Redragon Ares H120

  • Kufje me fishe standarde audio OD3.5
  • Kufje me jastek te bute dhe mikrofon me ndjeshmeri te larte
  • Gjatesia e Kabllit: 2.0 m
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64450

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 591 L
4 999 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
10 490 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 700 L
3 590 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 549 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje Redragon Ares H120

Kufje Redragon ne modelin Ares H120 per te permbushur ceo nevoje ne lojerat gaming

E pershtatshme me te gjitha pajisjet me lidhje me fishe jack 3.5 mm

Suporton degjimin stereo (ne te dy krahet), tinguj te qarte me bas te fuqishem ne frekuenca te larta

Pajisur me mikrofon ne sensitivitet te larte qe mund te rrotullohet ne kendin qe deshironi, per kapjen kristal te zerit

Me butona ne pjesen e sfungjereve te kufjeve per te rregulluar volumin sipas deshires

Ne peshe vetem 275 grame, per t'u pershtatur lehtesisht dhe per te shijuar ne kupat 40 mm me magnet neodymium pervojen zhytese

Mund te perdoret ne gaming, takime apo dhe per te degjuar muzike

Kufjet vijne ne veshje te bute, me sfungjer te rehatshem dhe mikrofon te ndjeshem ndaj tingujve

Sfungjeret dhe veshja e kufjeve do reduktoje zhurmat 

Kane jastek te bute veshesh qe ndalojn zhurmat e jashtme qe degjimi te jete  sa me i mire dhe i paster 

Me fishen jack ne gjatesi 2 m

Ares H120

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezistenca 2.2 KΩ
Diametri i ampiflikatorit  40 mm
Frekuenca 20Hz-20kHz
Fisha jack e lidhur me paisjen  3,5 mm dual jack 
Gjatesia e Kabllit  2.0 m
Njdeshmeria -45dB+/-3dB

Produktet që keni parë

Reviews (0)