7 199 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 791 Lekë


Përshkrimi

  • Cilesi Audio 7.1
  • Noise-Cancellation
  • Kontrolle te integruara
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66249

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 591 L
4 999 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
10 490 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 700 L
3 590 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 549 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Headset Redragon Helios H710

Cilesi Audio i Paster

Shijoni cilesine e vertete te tingullit te qarte dhe pa humbje kualiteti me teknologjine 7.1 Surround-Sound duke krijuar nje fushe te thelle kudo teksa jeni duke luajtur,duke degjuar concerte live ose ne nje dhome.Driverat 50mm ofrojne nje game me te gjere frekuence dhe fusha zanore me te pastra

Te regullueshme dhe te rehatshme

Design I tij me kornize te lehte prej celiku do ju cliroje koken tuaj nga ngarkesat e shumta teksa jeni duke luajtur ose duke degjuar muzike.Fale materialit te tij premium me shkume memorie do ju mundesoj juve ti mbani per kohe te gjate pa ju shkaktuar jo rehati

Flisni ashtu sic e degjoni

Mikrofoni me shkeputje me noise – cancellation do tju ofroj juve komunikim te qarte midis miqve dhe skuadres tuaj pa nderpreje dhe pa crregullim zeri

Pro EQ Controller 

Kufjet Helios H710 vijne me 3 mode te ndryshme Muzik/Filma/Lojra te cilat ndryshojne cilesine e audios sipas modes qe keni zgjedhur 

E suportuar per te gjitha platformat

Me nje kabell te veshur me lidhje USB mund te lidhet me cfare do lloje platformi si PC,Mac,PS4 dhe Switch.

Specifika te tjera te Kufjeve

Altoparlantet 50mm
Impedenca  64Ω±15% (f=1KHZ)
Senistiviteti 115±3dB
Pergjigja e Frekuences  50-20KHZ

Microphone  6.0x2.7mm
Impedenca  2.2KΩ(max)
Sensitiviteti  -42±3dB
Pergjigja e Frekuences  50-10KHZ
Lloji  Omni-directional
SNR  60dB

Produktet që keni parë

Reviews (0)