3 990 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Kufje CARACAL White Shark GH-1949

  • Kufje Gaming me ndricim LED te kuq
  • Me mikrofon teper sensitiv
  • Pershtaten lehtesisht me sfungjeret komfort
  • Me dy fisha Jack 3.5 mm dhe nje fishe USB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64616

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 591 L
4 999 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
10 490 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 700 L
3 590 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
4 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 549 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje te markes White Shark Caracal GH-1949

Me motor (drivers) ne madhesi 50mm me precizion te larte per tinguj te shkelqyer stereo (tinguj qe krijojne audio te kombinuar ne te dyja kufjet) dhe mikrofon me ndjeshmeri te larte per komunikim efektiv

Dizenjuar per t'u pershtatur me ne komforditet

Kufjet jane prodhuar per t'u pershtatur me cdo person, duke ofruar komforditet dhe rehati edhe nese do i perdorni gjate

Sfungjeret pershtaten lehtesisht, duke bllokuar zhurmat e jashtme, per te lejuar fokusimin vetem ne loje

Drita e kuqe ofron ngjyrat per te shtuar argetimin ne loje, te ndezura me ane te lidhjes me porte USB

Karakteristika te tjera te produktit:

Energjia qe kerkohet per te punuar 32 Ohm
Madhesia e motorit 50 mm
Energjia qe kerkon mikrofoni <2200 Ohm
Menyra e kapjes se tingujve te mikrofonit Omnidirectional (kap tingujt ne te gjitha drejtimet)
Frekuenca ndaj pergjigjeve 20 - 20000 Hz
Sensitiviteti 103 (me diference ne gabim +/- 3) decibel
Sensitiviteti i mikrofonit -38 (me diference ne gabim +/- 3)
Buton per heqjen e zerit Po
Portat 2 fisha Jack nga (3.5 mm) dhe nje fishe USB
Materiali Plastike dhe metal
Ndricim Me drita ne ngjyre te kuqe ne pjesen anesore te kufjeve
Kontrolli i volumit In line, volumi kontrollohet lehtesisht nga perdoruesi

Permasat e produktit:

Permasat e mikrofonit  6 x 2.7 mm
Gjatesia e fishes 2.2 metra
Pesha 416 grame

Reviews (0)