3 490 Lekë


Përshkrimi

Kufje Cougar White Shark Headset modeli GH-1643 Cougar

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 32182

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Kufje Cougar White Shark Headset modeli GH-1643 Cougar

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme 

Me mikrofon i cili levizet sipas deshires 

Drita e kuqe qe ndizet ben te mundur qe ju te perjetoni ne maximum lojen 

Lidhet me  PS4 me fole 3.5 mm dhe me Laptop, PC, Mac ose tablet me ane te fishes JACK 3.5mm 

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz  me mikrofon ne parametra -38 dB ± 3dB dhe rezistence 2200 (Ω) 

Gjatesi kabulli 220 cm dhe i thurur per te qene me i forte dhe rezistent 

Permasat e mirkofonit jane 6mm x 5mm dhe ka nje saktesi te larte 50 mm per tinguj stereo