2 290 Lekë


Përshkrimi

Kufje Panther White/Silver White Shark Headset modeli GHS-1641 White

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 32695

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

19 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
- 3000 L
5 990 Lekë
8 990 Lekë
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
14 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (18)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
8 590 Lekë
9 290 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
13 990 Lekë
15 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Panther White/Silver White Shark Headset modeli GHS-1641 White

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme 

Me mikrofon i cili levizet sipas deshires 

Lidhet me  PS4 me fole 3.5 mm dhe me Laptop, PC, Mac ose tablet me ane te fishes JACK 3.5mm 

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz  me mikrofon ne parametra -62 dB ± 3dB dhe rezistence 2200 (Ω) 

Gjatesi kabulli 220 cm dhe i thurur per te qene me i forte dhe rezistent 

Permasat e mirkofonit jane 6mm x 5mm dhe ka nje saktesi te larte 50 mm per tinguj stereo

Reviews (0)