3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Kufje Plantronics GameCom 388
Nese i vendosni ne vesh gjithcka tjeter nuk egziston me
Ze i thelle me bass nepermjet bokseve 40mm
Mikrofoni pastron cdo lloj zhurme...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 12359

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 3000 L
5 990 Lekë
8 990 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
4 290 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
8 590 Lekë
9 290 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Plantronics GameCom 388
Nese i vendosni ne vesh gjithcka tjeter nuk egziston me
Ze i thelle me bass nepermjet bokseve 40mm
Mikrofoni pastron cdo lloj zhurme keshtu ju do jeni te qarte ne komandat qe jepni
Pjesa lidhese e kufjeve me bazamentin eshte fleksibel keshtu kufjet pershtaten menjehere me formen e kokes dhe vesheve tuaj
Ka butona ne kufje per te kontrolluar zerin
Jane shume rezistente me kabullin me te forte qe do kini pare ndonjehere ne kufje te kesaj kategorie
Lidhet nepermjet kompiuterit ose laptopit me fish 3.5 mm
Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen ne Dyqan Taxi me te gjithe gamen e saj
Produkt origjinal

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kualitet i lartë për çmimin

Si audio dhe mikrofoni kanë kualitet të lartë, për më tepër rrinë mirë kur i vendos pasi janë të lehta dhe nuk të bezdisin veshët.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kualitet i lartë për çmimin

Si audio dhe mikrofoni kanë kualitet të lartë, për më tepër rrinë mirë kur i vendos pasi janë të lehta dhe nuk të bezdisin veshët.