3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Kufje Plantronics GameCom 388
Nese i vendosni ne vesh gjithcka tjeter nuk egziston me
Ze i thelle me bass nepermjet bokseve 40mm
Mikrofoni pastron cdo lloj zhurme...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12359

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
- 3000 L
5 990 Lekë
8 990 Lekë
4 ne stok
SHITUR
14 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
2 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 300 L
2 690 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
New
5 990 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
New
1 990 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Plantronics GameCom 388
Nese i vendosni ne vesh gjithcka tjeter nuk egziston me
Ze i thelle me bass nepermjet bokseve 40mm
Mikrofoni pastron cdo lloj zhurme keshtu ju do jeni te qarte ne komandat qe jepni
Pjesa lidhese e kufjeve me bazamentin eshte fleksibel keshtu kufjet pershtaten menjehere me formen e kokes dhe vesheve tuaj
Ka butona ne kufje per te kontrolluar zerin
Jane shume rezistente me kabullin me te forte qe do kini pare ndonjehere ne kufje te kesaj kategorie
Lidhet nepermjet kompiuterit ose laptopit me fish 3.5 mm
Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen ne Dyqan Taxi me te gjithe gamen e saj
Produkt origjinal

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)