1 490 Lekë


Përshkrimi

Kufje kompjuteri modeli HS-1520

Me mikrofon te inkorporuar ne dimensione 6mm x 5mm 

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz dhe kapaciteti i driverit eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31295

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
14 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1200 L
2 290 Lekë
3 490 Lekë
2 ne stok
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Kufje kompjuteri modeli HS-1520

Me mikrofon te inkorporuar ne dimensione 6mm x 5mm 

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz dhe kapaciteti i driverit eshte 40mm

Te pershtatshme edhe per te luajtur lojra te ndryshme 

Me kabull 2 meter ku ne gjatesi te tij eshte opsioni i komandimit te zerit 

Komoditet ne perdorim fale shtreses sfungjerore qe eshte dizenjuar nderthurur me material lekure 

Produktet që keni parë

Reviews (0)