3 290 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming Tiger White Shark GH-1644

  • Kufje gaming me sgfungjer dhe izolim te zhurmave te jashtme
  • Pajisur me mikrofon dhe ndricim LED
  • Lidhet me fishe jack 3.5 mm apo me USB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44514

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 6300 L
3 190 Lekë
9 490 Lekë
2 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 1400 L
5 590 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 500 L
3 690 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1191 L
6 299 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 991 L
6 999 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 2300 L
8 690 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 600 L
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje Gaming Tiger White Shark GH-1644

Kufjet me precizion 50 mm qe ofrojne tinguj te shkelqyer stereo dhe mikrofon me ndjeshmeri te larte

Shijoni telefonata, fokusohuni ne loje, komunikoni me aleatet tuaj ne loje

Me nje shirit koke qe perputhet automatikisht ne varesi te permasave

Projektuar per te ofruar rehati edhe ne shume ore perdorimi

Me funksion qe eleminon zhurmat e jashtme dhe pershtaten lehtesisht me formen e vesheve

Me ndricim LED per t'u futur teresisht ne atmosferen e lojes

Karakteristikat:

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme 

Interface: 2 x 3,5mm (Audio IN/OUT)

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz  me mikrofon ne parametra -38 dB ± 3dB dhe rezistence 2200 (Ω) 

Gjatesi kabulli 185 cm dhe i thurur per te qene me i forte dhe rezistent 

Ndricim Led me 7 ngjyra

Specifikat:

Tinguj te shkelqyer stereo

Mikrofon me ndjeshmeri te larte

Ndiricm LED shumengjyresh me izolim te zhurmave te jashtme

Lidhet me USB apo fishe jack 3.5 mm

Me gjatesi fishe 185 cm

Mikrofoni vjen ne permasa 6 x 5 mm, qe kap sinjale nga te gjitha drejtimet

Mikrofoni punon ne fuqi 2200 Ohm

Ndjeshmeria e mikrofonit eshte  -38 dB 

Frekuenca e kufjeve eshe 20 Hz deri në 20 kHz, ne fuqi 32 Ohm

Produktet që keni parë

Reviews (0)