5 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje me mikrofon te markes Maxell Bt800, me lidhje bluetooth/Wireless

Dizenjo elegante me butona ne pjesen e veshit dhe te lehta kur i vendos

Me cilesi shume te qarte zeri dhe mjaft te buta 40 mm per veshin tuaj

Per tu karikuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 22838

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje me mikrofon te markes Maxell Bt800, me lidhje bluetooth/Wireless

Dizenjo elegante me butona ne pjesen e veshit dhe te lehta kur i vendos

Me cilesi shume te qarte zeri dhe mjaft te buta 40 mm per veshin tuaj

Per tu karikuar duhen 2 ore dhe mund te perdoren deri ne 5 ore me nje karikim te plote

Zgjatim sipas madhesie se kokes tuaj

Karikohen me fishe USB

Frekuenca: 20Hz-20K Hz

Specifikat

Marka Maxell
Garancia 6 muaj
Lidhja me pajisjen Lidhje Bluetooth Wireless
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
SHITUR
1 790 Lekë
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 690 Lekë
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
490 Lekë
Shitur (16)
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
4 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.