190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

  • Drite Led per perdorim te laptopit ne erresire
  • Me fuqi 5 V dhe me 6 llamba Led
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 33907

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
8 090 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
9 990 Lekë
11 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
8 490 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
8 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
39 990 Lekë
49 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Drite LED per laptopin, e markes Esperanza

Kjo mini llambe lidhet me laptopin me ane te portes USB, me fuqi 5 V

Me 6 llamba te vogla LED 

Praktike dhe funksionale gjate perdorimit te laptopit ne erresire 

Produktet që keni parë

Reviews (0)