1 490 Lekë


Përshkrimi

Usb nderlidhese modeli USBC-11 5.1 / 3D

Lidhjet qe ofron jane  USB 2.0 dhe USB 1.0

Pershtatet per  Windows 7/8 / 8.1 / 10 / Linux dhe Mac ISX 10+

Hyrja e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31324

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
8 090 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 300 L
190 Lekë
490 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
9 990 Lekë
11 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
8 490 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
8 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
42 990 Lekë
49 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Usb nderlidhese modeli USBC-11 5.1 / 3D

Lidhjet qe ofron jane  USB 2.0 dhe USB 1.0

Pershtatet per  Windows 7/8 / 8.1 / 10 / Linux dhe Mac ISX 10+

Hyrja e mikrofonit eshte mono me 3.5 mm

Dalja e kufjeve eshte  stereo 3.5 mm

Permasat e usb jane 50mm x 20mm x 10mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)