3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Boks me bluetooth i markes Omega modeli OMEGA modeli OG62A 
  • Kap deri ne 10 metra distance
  • Bateri e integruar me kapacitet 2000mAh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26200

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks me bluetooth i markes Omega modeli OMEGA modeli OG62A 

Me autoparlant 5" dhe fuqi 8W. Material alumini me ngjyre gri ne forme katrore

Bluetooth 4,2 kap deri ne 10 metra distance, gama e frekuences 100Hz-20kHz

Mund te luani muzike nga telefoni juaj me ane te bluetooth-it ose me kabull

Me lidhje AUX 3,5mm ,vend per karte memorie Micro SD dhe funksion radio FM dhe MP4

Bateri e integruar me kapacitet 2000mAh

Permasat e boksit :170 x 175 x 170 mm

Specifikat

Marka Omega
Fuqia ne Watt 8W

Reviews (0)