2 790 Lekë


Përshkrimi

Cante laptopi HP Dizejnuar per laptop 15.6''

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 14985

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante Laptopi HP 15.6" Value Top Load Case

Produkt Origjinal HP

Per laptop deri ne 15.6" (39.6cm)

Dizejnuar ne menyre perfekte, rehati maksimale

Canta ka nje pjese te brendshme per laptop, xhepa te shumte dhe rrip te rregullushem per te mos lodhur shpatullen.

Permasat: 40 x 28 x 6.5 cm
Pesha: 0.425 kg

Specifikat

Marka HP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
11 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
7 900 Lekë
9 900 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (7)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
SHITUR
6 290 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
2 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (4)
1 ne stok
26 490 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.