1 990 Lekë


Përshkrimi

Cante laptopi Manhattan Cologne 16 " Kjo cante pershtatet per laptope deri ne 16 " Ka ne pjesen ballore vend per MP3 dhe ka xhepa te tjere per aksesore te tjere Eshte shume e pershtatshme per te mbajtur tabletin tuaj,rripi eshte i ndryshueshem sipas preferencave

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 2043

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante laptopi Manhattan Cologne 16 "

Kjo cante pershtatet per laptope deri ne 16 "

Ka ne pjesen ballore vend per MP3 dhe ka xhepa te tjere per aksesore te tjere

Eshte shume e pershtatshme per te mbajtur tabletin tuaj,rripi eshte i ndryshueshem sipas preferencave

Specifikat

Permasa Per laptop-notebook 16"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
11 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
7 900 Lekë
9 900 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (7)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
SHITUR
6 290 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
2 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (4)
1 ne stok
26 490 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.