3 490 Lekë


Përshkrimi

Cante laptopi PLATINET 41968

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 5356

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 2000 L
13 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Cante laptopi PLATINET 41968

Cante per laptop-notebook 15.6"

Material rezistent dhe cilesor

Ndarje e brendshme me xhepa per aksesore e cila mbyllet me zinxhire.

Xhepa te jashtem per dokumenta dhe aksesore.

Rripi eshte i ndryshueshem ne gjatesi.

Permasat e cantes: 43 * 34 * 9cm

Ngjyra e zeze

Specifikat

Permasa Per laptop-notebook 15.6"

Reviews (0)