2 290 Lekë


Përshkrimi

Cante me ngjyra blu dhe loge te verdhe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Nje xhap te madh dhe hapsira te bollshme ne brendesi. Nje xhep te jashtem i cili mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 20832

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante me ngjyra blu dhe loge te verdhe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Nje xhap te madh dhe hapsira te bollshme ne brendesi. Nje xhep te jashtem i cili mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Permasa: 44 x 32 x 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.